logo zok

UWAGA! Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce Czytaj więcej…

Zrozumiałem
czwartek, 06 listopada 2014 09:01

Nasi wolontariusze z Ukrainy i Hiszpanii

Znacie już Allę i Gutiera- naszych wolontariuszy. Dzięki programowi Erasmus+ zdobywają nowe doświadczenia, poznają polską kulturę i uczą się języka. Przez cały rok będą wspierać działania Złocienieckiego Ośrodka Kultury oraz realizować własne zadania. Pomysłów i zaangażowania im nie brakuje.

Październik był dla wolontariuszy miesiącem, w którym pracowali nad swoimi projektami oraz poznawali grupy, z którymi będą działać. Wzięli udział m.in. w Przeglądzie Filmowym Aktorów Drugiego Planu, odwiedzili świetlice wiejskie w Stawnie i Lubieszewie, uczestniczyli w warsztatach z tworzenia artystycznych mydeł i świec, pomogli przy organizacji "Strachów w ZOK" oraz spotkali się z delegacjami z 15. państw z Unii Europejskiej, które gościliśmy w związku z przygotowaniami do Europejskiego Festiwalu Ludzi. 

W tym miesiącu zaczną wdrażać swoje pomysły w życie. Już wkrótce pojawią się informacje o ich propozycjach kulturalnych dla mieszkańców Złocieńca. 

Projekt "Step by step" realizujemy w ramach Wolontariatu Europejskiego- Akcja. 1 Mobilność Edukacyjna. Koszty związane z realizacją projektu finansuje Komisja Europejska.

Nasi partnerzy:

  sksil ForumKrakow Zachodniopomorskie logo mkidn 6490reklama kinads poziomaLR baner     DSI logo    logo m kult  erasmus ekdus DKplus