logo zok

UWAGA! Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce Czytaj więcej…

Zrozumiałem
czwartek, 08 stycznia 2015 10:00

Podsumowanie roku z Erasmusem +

Przygodę z programem Erasmus + rozpoczęliśmy od września 2014 roku. Dzięki czemu współpracujemy z wolontariuszami Allą i Gutierem.

Alla pracuje  nad obrazem „Aleja grabowa", który powstaje w pracowni plastycznej pod okiem instruktora Elżbiety Kordek. W akcji biorą udział również uczestnicy zajęć plastycznych.

W listopadzie i grudniu Alla zorganizowała warsztaty rękodzieła z tworzenia świec i mydeł.  Dzięki temu uczestnicy warsztatów stworzyli doskonałe pomysły na prezenty świąteczne. Zajęcia cieszyły się dużą popularnością, dlatego będziemy je kontynuować.
Co u Guteria?
Jesienią  Gutier rozpoczął kurs języka hiszpańskiego. To świetna możliwość dla każdego, kto chce poznać nowy język, ale również kulturę Galicji. Lekcje prowadzone są przez native speakera więc są również doskonałą formą nauki języka angielskiego.

Gutier jest również autorem projektu muzycznego, tworzonego przez Createmotion. W tej chwili na YouTube można obejrzeć pierwsze nagranie piosenki Julii Wasiniewskiej, przygotowane przez Gutiera i instruktora muzyki w ZOK - Artura Kunasza.
29 grudnia mieszkańcy Złocieńca mieli okazję uczestniczyć w świątecznym koncercie w Cukierni Impresja, który zorganizował Createmotion.

 

Czekamy kolejne działania Alli i Gutiera!

Nasi partnerzy:

  sksil ForumKrakow Zachodniopomorskie logo mkidn 6490reklama kinads poziomaLR baner     DSI logo    logo m kult  erasmus ekdus DKplus