logo zok

Współpraca z partnerami

UWAGA! Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce Czytaj więcej…

Zrozumiałem
czwartek, 10 marca 2016 07:55

Najpiękniejsze palmy i pisanki

Złocieniec 7.03.2016 r.

PROTOKÓŁ

KONKURS ‘’PALMY I PISANKI WIELKANOCNE’’.
KULTURA TRADYCJI WIELKANOCNYCH W POWIECIE DRAWSKIM

 

Do tegorocznego konkursu zostało zgłoszonych ok. 200 prac konkursowych

Prace zostały ocenione w czterech kategoriach:
PALMA ZESPOŁOWO, PALMA INDYWIDUALNIE, PISANKA oraz STROIK WIELKANOCNY,
w trzech przedziałach wiekowych:
- dzieci I – III klasa Szkoły Podstawowej
- dzieci IV – VI klasa Szkoły Podstawowej
- młodzież i dorośli

Jury w składzie :
Regina Rola, Agata Bożek, Elżbieta Kordek
po obejrzeniu zgłoszonych prac konkursowych dokonało ich oceny. Wzięto pod uwagę estetykę, pomysłowość, nawiązanie do tradycji Świąt Wielkanocnych, wykorzystanie materiałów z ”wiejskiego podwórka”, wkład pracy. Przyznało nagrody rzeczowe oraz dyplomy w następujących kategoriach:

 

PALMA w kat. Zespołowej

Dzieci I – III KL. Szkoły Podstawowej
Jury nie przyznało nagrody

Dzieci IV –VI kl. Szkoły Podstawowej
I miejsce- Kaja Brzozowska i Celina Pawłowska ze Starego Worowa
II miejsce- Tomasz i Katarzyna Kiejno z Chlebowa
III miejsce – Marcelina Luc, Julia Boral, Jagoda Springer – Biblioteka Publiczna w Złocieńcu Filia nr 1

Młodzież i dorośli
I miejsce – Agnieszka Smuga, Agnieszka Bartnik, Ewa Wyrzykowska, Justyna Skwirowska z Suliszewa
II miejsce – Anna Kosmala i Dorota Wojtewicz- Świetlica w Lubieszewie
III miejsce – Zosia Dybner, Nikola Małys, Amelia Mańkowska ze Świetlicy wiejskiej w Pomierzynie
Wyróżnienie: Konrad Szymczak ze Świetlicy w Rzęśnicy
Wyróżnienie: Świetlica wiejska w Stawnie

PALMA w kat. Indywidualnej

Dzieci I – III kl. Szkoły Podstawowej
I miejsce – Zuzanna Głowacka ze Złocieńca
II miejsce – Maja Wyrzykowska z Suliszewa
III miejsce – Michał Przybysz z Drawska Pomorskiego
Wyróżnienie: Oliwier Stoiński ze Złocieńca

Dzieci IV – VI kl. Szkoły Podstawowej
I miejsce – Paweł Chłędowski z Nowego Worowa
II miejsce – Agata Soroko z Drawska Pomorskiego
III miejsce – Michał Wyrzykowski z Suliszewa
Wyróżnienie: Agata Bober z Czaplinka

Młodzież i dorośli
I miejsce – Teresa Sinderman z Darskowo
II miejsce – Anita Teodorczuk ze Starego Worowa
III miejsce –Helena Leśniewska z Kalisza Pomorskiego
Wyróżnienie: Magda Wyrzykowska z Suliszewa

 

PISANKA

Dzieci I- III kl. Szkoły Podstawowej
I miejsce - Dominika Tylka z Drawska Pomorskiego
II miejsce – Maja Suchojad z Pomierzyna
III miejsce - Maja Werner ze Złocieńca
Wyróżnieni: Zofia Dróżdż z Drawska Pomorskiego
Wyróżnienie specjalne dla Pracowni rękodzielniczej w Miejsko Gminnym Ośrodku Kultury w Kaliszu Pomorskim

Dzieci VI – VI kl. Szkoły podstawowej
I miejsce –Katarzyna Kiejno z Chlebowa
II miejsce – Wiktoria Szyszkowska z Czaplinka
III miejsce – Zuzanna Cichocka z Drawska Pomorskiego
Wyróżnienie: Zuzanna Dolata ze Złocieńca

Młodzież i dorośli
I miejsce - Helena Leśniewska z Kalisza Pomorskiego
II miejsce – Iwona Leśniewska z Kalisza Pomorskiego
III miejsce – Agnieszka Bachorska z Kalisza Pomorskiego
Wyróżnienie dla Świetlicy w Warniłęgu

 

STROIK

Dzieci I – III kl. Szkoły Podstawowej
I miejsce –Karol Grządziel z Poierzyna
II miejsce – Tomasz Kiejno z Chlebowa
III miejsce – Karolina Olesiak z Lubieszewa
Wyróżnienie: Aleksandra Stoińska ze Złocieńca
Wyróżnienie: Szymon Ryźlak ze Złocieńca

Dzieci IV – VI kl. Szkoły Podstawowej
I miejsce –Marcelina Luc, Julia Boral, Dawid Kuszmar - Biblioteka Publiczna w Złocieńcu Filia nr 1
II miejsce – Natalia Filipczak ze Świetlicy wiejskiej w Pomierzynie
III miejsce – Aleksandra Kobylarz z Drawska Pomorskiego
Wyróżnienie: Aleksandra Gołąb z Czaplinka

Młodzież i dorośli
I miejsce – Renata Rogalska z Ostrowic
II miejsce – Patrycja Marcinkowska z Świetlicy wiejskiej w Pomierzynie
III miejsce - Uniwersytet III Wieku w Złocieńcu
Wyróżnienie: Patryk Kruszyński z Warniłęgu

oraz wyróżnienie specjalne dla Powiatowego Dziennego Ośrodka Samopomocy w Drawsku Pom. – filia w Złocieńcu

JURY:
Regina Rola
Agata Bożek
Elżbieta Kordek


Ogłoszenie wyników, wręczenie dyplomów i nagród
odbędzie się 16.03.2016 r., o godz. 18.00

w Złocienieckim Ośrodku Kultury (ul. Połczyńska 6)

 

Decyzja Jury jest ostateczna i nie podlega odwołaniu.
Wystawę będzie można oglądać do 16.03.2016 do 31.03.2016 r. w „Galerii na Ścianie” ZOK (ul. Połczyńska 6)

Odbiór prac w dniach od 4.04.-11.04.2016 r.
Prace nieodebrane w terminie przechodzą do dyspozycji organizatora.

Dodatkowych informacji o konkursie udziela
koordynator konkursu Elżbieta Kordek tel.694 600 709
BIURO ZOK tel. 94 36 71 455

 

DSC 0852

Współpraca z partnerami

Nasi partnerzy:

  sksil ForumKrakow Zachodniopomorskie logo mkidn 6490reklama kinads poziomaLR baner     DSI logo    logo m kult  erasmus ekdus DKplus