logo zok

UWAGA! Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce Czytaj więcej…

Zrozumiałem
wtorek, 09 lipca 2019 09:16

Warsztaty ArtEko - ekokolaże

W poniedziałek 8 lipca, w świetlicy wiejskiej w Bobrowie pracowałyśmy warsztatowo i podejmowałyśmy pierwsze próby tworzenia ekologicznych kolaży. Spotkanie prowadziła Agata Bożek, która zapoznała nas z interesującymi pracami wykorzystującymi tą technikę oraz udzieliła kilku porad na temat tworzenia kolażu.
Już od dziś do 15 lipca zapraszamy wszystkich chętnych, dzieci, młodzież, dorosłych do wspólnych spotkań w świetlicach wiejskich i tworzenia ciekawych prac kolażowych, które zdobić będą Złocieniec.
Twórcze spotkania warsztatowe prowadzimy w świetlicach wiejskich gminy Złocieniec w Bobrowie, Bolegorzynie, Cieszynie, Chlebowie, Darskowie, Lubieszewie, Nowym Worowie, Rzęśnicy, Starym Worowie i Stawnie.
Uczestnicy warsztatów dowiedzą się jak za pomocą układania w całość różnorodnych elementów stworzyć kompozycję. Będą to kolaże w kształcie ryb, do których wykorzystamy materiały wtórne takie jak płyty CD, kolorowe nakrętki od butelek, tkaniny, kapsle, itp.
Wykonane ekokolaże tworzyć będą barwną scenografię podczas IV Święta Drawy.

Działanie współfinansuje Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Szczecinie.

tekst i foto: Monika Kuczyńska-Kochana

Nasi partnerzy:

  sksil ForumKrakow Zachodniopomorskie logo mkidn 6490reklama kinads poziomaLR baner     DSI logo    logo m kult  erasmus ekdus DKplus