logo zok

UWAGA! Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce Czytaj więcej…

Zrozumiałem
czwartek, 25 listopada 2021 15:00

„Jeszcze pożyjemy”

„Jeszcze pożyjemy” to tytuł XIV Festiwalu Piosenek Marka Grechuty, w którym wzięli udział wokaliści ze Złocienieckiego Ośrodka Kultury. Przesłuchania odbyły się 21 listopada 2021 roku w Sławieńskim Domu Kultury. Każdy uczestnik prezentował dwa utwory. Wokalistka Gosia Kwiatecka zaśpiewała „Nie dokazuj” i „Dni, których jeszcze nie znamy” z własnym akompaniamentem. Duet wokalny: Emilka Dąbrowska i Michał Krzemiński wykonali piosenki „Śpi bajki śnij” i „Wolność”.

W tegorocznej edycji zaprezentowało się 18 uczestników z różnych regionów Polski. Usłyszeliśmy przepiękne aranżacje utworów Marka Grechuty. Podczas festiwalu duch rywalizacji ustąpił miejsca miłej atmosferze. Uczestnicy wrócili nie tylko bogatsi o nowe doświadczenia wokalne, ale również o nowe znajomości. Instruktorem wokalistów jest Wioletta Krzemińska, pracująca z nimi na co dzień w Złocienieckim Ośrodku Kultury.

Tekst, foto i nagrania: Wioletta Krzemińska

 

Nasi partnerzy:

  sksil ForumKrakow Zachodniopomorskie logo mkidn 6490reklama kinads poziomaLR baner     DSI logo    logo m kult  erasmus ekdus DKplus