logo zok

UWAGA! Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce Czytaj więcej…

Zrozumiałem
czwartek, 26 maja 2022 16:30

KONCERT Z OKAZJI DNIA MATKI

„Mama – to najpiękniejsze słowo na świecie…” – tymi słowami rozpoczęliśmy wczorajszy koncert dedykowany Mamom.

Podczas koncertu mieliśmy okazję zobaczyć występy dziecięcych grup tanecznych, wokalistów i recytatorów działających przy Złocienieckim Ośrodku Kultury.
Układy taneczne w choreografii Dzidki Harańczyk – inicjatorki koncertu - zaprezentowały zespoły „Pinezki I i II”. Wystąpił również „Styl” UTW w suicie cygańskiej i Retro. Formacja kobieca „Gracja” zatańczyła Bachatę i Rumbę. Wokaliści z sekcji wokalnej Wioletty Krzemińskiej oczarowali swoim śpiewem wszystkich zgromadzonych, a recytatorzy, z kółka teatralnego „Wesołe Moliki” prowadzonego przez Barbarę Bielak, prezentując wiersze wzruszyli niejedno serce. Wydarzenie prowadziły w duecie Córka i Mama – Julia i Anna Styrskie. Na zakończenie wszyscy występujący odśpiewali „Sto lat” dla Mam
i wręczyli w dowód miłości piękne róże. Wydarzenie zgromadziło na sali widowiskowej liczną publiczność. Nie brakło wzruszeń, ani nie brakło też uśmiechu. Śmiało można powiedzieć, że była to wykwintna uczta dla duszy i absolutnie piękny prezent dla naszych wspaniałych Mam.

Dziękujemy wszystkim za pomoc w zorganizowaniu tego koncertu, tancerzom, wokalistom i recytatorom za zaangażowanie, wspaniałym instruktorom za przygotowanie, Elżbiecie Kordek za uświetnienie na fotografiach tego wydarzenia, Bernadecie Żurkowskiej za dekoracje sceny, za ład i porządek Janinie Piwowarskiej oraz akustykowi Mateuszowi Jakszukowi za nagłośnienie podczas koncertu.
Tekst: Anna Styrska
Foto.: E.Kordek

Nasi partnerzy:

  sksil ForumKrakow Zachodniopomorskie logo mkidn 6490reklama kinads poziomaLR baner     DSI logo    logo m kult  erasmus ekdus DKplus