logo zok

UWAGA! Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce Czytaj więcej…

Zrozumiałem
czwartek, 27 października 2022 14:15

Pierwszy dzwonek w KinoSzkole

Wraz z nowym rokiem szkolnym, ponownie spotkaliśmy się w ramach programu KinoSzkoła. W październiku odbyły się cztery seanse. Rozpoczęły je przedszkolaki z Przedszkola Prywatnego w Złocieńcu. Tematem prelekcji było morze. Dzieci wspólnie z prowadzącą rozmowę Wioletą Szczecińską, odkrywały ciekawostki związane z morzem, by później sprawdzić jakie morskie przygody mieli bohaterowie ich ulubionych bajek.

Następnie w naszym kinie gościliśmy uczniów klas 7-8 ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Złocieńcu, uczniów klas 4-6 z Zakładu Placówek Edukacyjno- Terapeutycznych w Bobrowie oraz mieszkańców Domu Pomocy Społecznej w Darskowie. Uczestnicy zastanawiali się z jakimi problemami borykają się nastolatkowie. Po ciekawej dyskusji odbył się seans filmu „Za duży na bajki”.

Październikowe spotkania z KinoSzkołą zamknęli uczniowie klas 1-3 ze Szkoły Podstawowej nr 1 i Szkoły Podstawowej nr 3. Uczniowie próbowali zdefiniować pojęcie motywacji i wiary w siebie. Po prelekcji dzieci obejrzały bajkę „Yakari i wielka podróż”.

                Kolejne zajęcia już w listopadzie. Zapraszamy!

                                                                                                   tekst: Katarzyna Borowczak

Nasi partnerzy:

  sksil ForumKrakow Zachodniopomorskie logo mkidn 6490reklama kinads poziomaLR baner     DSI logo    logo m kult  erasmus ekdus DKplus