logo zok

UWAGA! Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce Czytaj więcej…

Zrozumiałem
czwartek, 26 stycznia 2023 18:32

Kolorowy Dzień Babci i Dziadka

W środę 25 stycznia w Złocienieckim Ośrodku Kultury przygotowaliśmy kolorowy koncert z okazji Dnia Babci i Dziadka w wykonaniu solistów i zespołów Amatorskiego Ruchu Artystycznego.
W programie mogliśmy obejrzeć występy najmłodszych naszych milusińskich z zespołów tanecznych: „Przedszkolaki”, „Pinezki I” i „Pinezki II” uczących się pod kierunkiem instruktorki Dzidki Harańczyk oraz zespołów wokalnych: „Maluszki”, „Fajna Ferajna”, „Duet od A do B”, „Słoneczka” i „Łobuzerki” a także solistki: Basię Smulczak i Zuzię Czerwińską, przygotowanych przez instruktorkę Wiolettę Krzemińską.
Usłyszeliśmy także instrumentalistów: Michała Tabakę, wykonującego utwór „Alone” na keyboardzie oraz Kacpra Smulczak w piosence „Adrenalina” z własnym akompaniamentem na gitarze. Chłopaków do występu przygotował instruktor Wojciech Kucharski.

Dużą atrakcją okazał się również występ „studentek” z Uniwersytetu III Wieku, czyli Zespół „Styl” i kobieca formacja taneczna „Gracja” przy współpracy z grupą „Czarne Mamby” z Czaplinka. Zespoły na co dzień również pracuje pod czujnym okiem instruktorki Dzidki Harańczyk.
Okazji do wzruszeń nie zabrakło, gdy na finał blisko stu uczestników zajęć zaśpiewało swoim Babciom i Dziadkom „Sto Lat” a prowadzące życzyły im dużo zdrowia na dalsze lata. Owacjom nie było końca, a występy naszych artystów dostarczyły wielu wrażeń licznie przybyłej widowni.
Dziękujemy serdecznie wszystkim, którzy pomogli w organizacji koncertu, a szczególnie wspaniałym prowadzącym – Ani i Julce.

Jeszcze raz składamy gorące życzenia i do zobaczenia za rok!

Tekst: Wioletta Krzemińska
Foto: Elżbieta Kordek

Nasi partnerzy:

  sksil ForumKrakow Zachodniopomorskie logo mkidn 6490reklama kinads poziomaLR baner     DSI logo    logo m kult  erasmus ekdus DKplus