logo zok

UWAGA! Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce Czytaj więcej…

Zrozumiałem
środa, 17 kwietnia 2024 08:12

"Cafe sax"- spektakl muzyczny

Niedzielny spektakl muzyczny z udziałem aktorów z Bałtyckiego Teatru Dramatycznego.
Na scenie znów stanęli obok siebie Małgorzata Wiercioch, Katarzyna Ulicka, Żaneta Gruszczyńska- Ogonowska , Wojciech Rogowski, Artur Czerwiński oraz Piotr Krótki.
Sprawili, że publiczność Złocienieckiego Ośrodka Kultury przeniosła się do prawdziwego teatru w samym centrum Złocieńca.
Akcja spektaklu rozgrywała się w kawiarni Cafe Sax, zainspirowanej prawdziwym lokalem z warszawskiej Saskiej Kępy, gdzie sama Agnieszka Osiecka spędzała wiele czasu obserwując ludzi i czerpiąc inspiracje do swoich tekstów.
Przenosząc się na dwie godziny w tamtą rzeczywistość, publiczność miała okazję stać się świadkami opowieści o ludzkich uczuciach i namiętnościach, oplecionych dźwiękami niezapomnianych melodii.
Wypełniona po brzegi sala kinowa w ten niedzielny wieczór pokazała nam, że nie tylko aktorzy, ale przede wszystkim publiczność bardzo potrzebuje takich spotkań i tego typu rozrywki.
Zdjęcia: E.Kordek
Tekst: J. Mikulec

Nasi partnerzy:

  sksil ForumKrakow Zachodniopomorskie logo mkidn 6490reklama kinads poziomaLR baner     DSI logo    logo m kult  erasmus ekdus DKplus