logo zok

UWAGA! Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce Czytaj więcej…

Zrozumiałem
wtorek, 22 stycznia 2013 13:44

Wnuki dziadkom

Dzieci i młodzież działająca przy Złocienieckim Ośrodku Kultury przygotowała koncert dla Babć i Dziadków z okazji Ich pięknego święta.
W niedzielę, 20 stycznia, miło było popatrzeć na uśmiechnięte twarze babć i dziadków przychodzących na występ swoich pociech. Już w drzwiach zostali obdarowani czerwonymi sercami, które własnoręcznie wykonały dzieci.

Podczas koncertu dziadkowie usłyszeli wokalistkę – Emilkę Dąbrowską, duet wokalny- Paulinę Ciechomską i Teresę Turek oraz Basię Hołubczat i Wiktorię Madalińską. Wystąpił również zespół wokalny „Chochliki" i „3M+K".
Zaprezentowały się także grupy taneczne: „Złocienie" i grupa przedszkolna z Przedszkola Publicznego, dla której występ był scenicznym debiutem.
Swój debiut miała również Julka Wasiniewska, wokalistka, która tym razem wystąpiła grając na gitarze. Swoje umiejętności gry na gitarze zaprezentował także Jakub Maślak. Na scenie nie zabrakło znanej wszystkim grupy breakdance "R.O.S".
Swoją miłość do Babć i Dziadków w niebanalny sposób wyrecytowała grupa teatralna.
Finałem koncertu była piosenka od wszystkich wnuków i serduszka opadające na najukochańszych dziadków.

Koncert poprowadziły Ania Babicka i Kasia Dawidowska.

{youtube}I_C8E5MS0S0{/youtube}

{youtube}epAj4LmUqaQ{/youtube}

 

Nasi partnerzy:

  sksil ForumKrakow Zachodniopomorskie logo mkidn 6490reklama kinads poziomaLR baner     DSI logo    logo m kult  erasmus ekdus DKplus