logo zok

UWAGA! Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce Czytaj więcej…

Zrozumiałem
środa, 25 stycznia 2012 01:00

Ferie artystyczne w Świnoujściu

W dniach 16-22 stycznia dzieci i młodzież ze Złocienieckiego Ośrodka Kultury wzięły udział w warsztatach artystycznych w Świnoujściu.
Pierwszego dnia zimowiska poszliśmy na kamienny falochron, który wychodzi półtora metra w morze. Na nim stoi wiatrak, z którym wiąże się piękna historia. We wtorek obejrzeliśmy wystawę w Muzeum Rybołówstwa.

Zobaczyliśmy eksponaty dotyczące rybołówstwa i narzędzia połowowe oraz faunę Bałtyku. Często chodziliśmy na spacery  brzegiem morza i na promenadę.

Obejrzeliśmy także Ford Anioła i poznaliśmy jego legendę. Odwiedziliśmy również Park Zdrojowy, gdzie rozgrywaliśmy mecze, biegi dookoła boiska i ćwiczyliśmy w mini siłowni na powietrzu. W czwartek wszyscy weszliśmy na Wieże, która liczyła sobie 222 schody. W piątek kąpaliśmy się na basenie. Podczas zajęć wieczornych bawiliśmy się w różnego rodzaju zabawy, śpiewaliśmy i tańczyliśmy. W sobotę miało być ognisko, ale na dworze padał deszcz, dlatego kiełbasę zjedliśmy w sali. Wieczorem odbyła się dyskoteka. Bawiliśmy się świetnie, nikt nie podpierał ścian. W sobotę, przed obiadem, jechaliśmy zieloną ciuchcią i zwiedzaliśmy Świnoujście. Podczas jazdy dowiedzieliśmy się wiele ciekawych rzeczy o tym mieście.

Zimowisko było bardzo udane, dzieci bawiły się wyśmienicie. Pogoda sprzyjała miłemu wypoczynkowi.

Do zobaczenia za rok!

Nasi partnerzy:

  sksil ForumKrakow Zachodniopomorskie logo mkidn 6490reklama kinads poziomaLR baner     DSI logo    logo m kult  erasmus ekdus DKplus